Express Language bünyesinde, hızlı dil edinimi ve gelişimi konusunda 15 yıllık bir sürede dil becerilerini geliştirmek isteyen kişilere verilebilecek ekstra kelime desteği arayışında, dünyada kullanım alanları bulunan, ancak Türkiye’ de bir ilk olan, 2 günde 1000 kelime programını geliştirdi.

2 Günde 1000 Kelimeyi kalıcı bir şekilde öğrenebilirsiniz!

Bu program, yoğun tempoda çalışan, sözlüklerden kelime ezberlemek konusunda kendini yetersiz hisseden katılımcıların hem sağ hem de sol beyinlerini aktif bir şekilde kullanmalarını sağlayarak, klasik dil kurslarının yaklaşık 6 ayda ezberlettiği 1000 kelimeyi, katılımcıların ezber yapmadan, bilinçaltı yöntemleri kullanarak, kalıcı ve garantili bir şekilde öğrenmesini sağlıyor.

Özünde görsel, işitsel ve tekrara dayalı olan bu eğitim programında kalem, defter, kelime listesi ve kitap kullanmadan minimum 1000 kelimeliyi kendi özel yöntemlerimiz yardımıyla edinmenizi ve 2 günün sonunda yeni kelime dağarcığınızın mutluluğuyla ayrılmanızı garanti ediyoruz.

Program, Cumartesi ve Pazar günleri blok olarak gerçekleştirilir. Sabahları 09:00 itibarıyla başlayan eğitimimiz, akşam 19:00’ a kadar devam etmektedir. Uzman psikologlar ve dil koçları eşliğinde yapılan çalışmalar, hangi yaşta olursanız olun, sizlerin var olan öğrenme ve algılama sınırlarınızın çok çok üzerinde bir performans göstermenizi sağlarken, son derece keyifli ve eğlenceli bir ortamda, en fazla 6-8 kişilik bir sınıfta gerçekleştirilir.