Yoğun çalışma temposu içerisinde İngilizce öğrenmeyi devamlı olarak erteleyenlerdenseniz, anlıyorum ama konuşamıyorum diyorsanız, toplantılara tercüman olmaksızın katılmanızın kariyerinizde artı puan olduğuna inanıyorsanız, müşterilerle daha iyi iletişim kurabilmek, teknolojinin sürekli değiştiği ve geliştiği bir ortamda kariyer sahibi olmak ve bu kariyerde ilerleyebilmek için İngilizce öğrenmenin şart olduğunu düşünüyorsanız bu eğitim sizin için hazırlandı.

Hızlı ve etkin İngilizce öğrenme yöntemlerinde sektörüne öncülük eden, 12 yıllık eğitim tecrübesine sahip, daima en iyi ve en kaliteli eğitimi sunma anlayışını vizyonu olarak kabul etmiş “Express Language Academy” olarak İngilizce eğitiminde çığır açan “Suggestopedia English” programlarının kur ve fiyat bilgilerini mailde detaylı olarak bulabilirsiniz.

Suggestopedia metodu ile İngilizce eğitimimiz; konuşmaya dayalı ve dilin bir bütün olarak kavranmasına yönelik farklı bir metoddur (tümden gelim ya da tüme varım yöntemleri içermiyor). Görsel-işitsel eğitim yöntemi, özel bir çaba sarf etmeden, sizi zorlamadan, “size uygun teknikler” ile doğru öğrenmeyi sağlıyor. Kara tahta yok, not kâğıtları, defterler, sınavlar, ezberler yok Katılımcı ödev yapmıyor ya da derste yazı yazmıyor.

Çok etkin ve “konuşturan”, net sonuçlar sağlayan doğal ve doğru öğretim yöntemleri ile kendinize olan güveninizi artacak. Göreceksiniz ki, öğrenme kapasiteniz çok yüksek, şimdiye kadarki sıkıntınızın sebebi ise yanlış eğitim metodları.

Suggestopedia ile hızlı İngilizce eğitimi, insanların motivasyon kaynaklarını bularak onların algılamalarını ve konsantrasyonlarını artırarak, bilinç altındaki gerçek öğrenme potansiyellerini ortaya çıkarmada ve gerçek performanslarına erişmelerini sağlamada etkindir. Bedenin rahatlaması sonucu beyin, enerjisinin büyük bir kısmını zihinsel faaliyetlere aktarıyor. Böylece bilgiler kalıcı oluyor. Bu öğretim sistemi beynin her iki lobuna da hitap ediyor.

Suggestopedia, öğrenme sürecini hızlandırdığı gibi öğrenmeyi de etkin kılan bir sistem. Bu sistemle İngilizce öğrenmek isteyen herkes çok kısa süre içerisinde İngilizce ye hâkim duruma geliyor.

Hiç İngilizce bilmeyen kişi 5 günde 1 kur seviyesinde gelişir. Her seviyede ayrıca Business English eğitimi de veriliyor. Dolayısıyla her seviyede olan kişi iş hayatında kullanabileceği bir dile de hakim oluyor.

Eğitim paketlerimiz sizin zamanınıza uygun olarak şekillendirilmiştir.

İngilizce,Hızlı ingilizce,5 günde ingilizce,İngilizce kursu