Business English
İş İngilizcesine bambaşka bir bakış açısı getirdik.

Türkçe’de olduğu gibi İngilizce’de de günlük konuşulan genel ingilizce ile iş dünyasında konuşulan ingilizce arasında bazı farklılıklar vardır.

İngilizce seviyeleri gayet iyi olup da, bunu iş hayatında verimli olarak kullanamayan bireyler için iş İngilizcesi programı kaçınılmazdır.

İş İngilizcesi programı, size iş ve mesleki çalışmalarınızda gereksinim duyacağınız İngilizce kelime bilgisini öğretmeyi amaçlar.

Genel İş İngilizcesi eğitimlerimiz 3 aşamadan oluşur. İş dünyasının kendine özgü dil kullanımının daha profesyonel hale getirilmesi sağlanmaktadır.

İş İngilizcesi eğitimimiz katılımcılarımıza iş hayatına ait dil bilgilerini profesyonel bir seviyeye çıkarmak ve özellikle iş yaşamında dili ustaca kullanabilmelerini sağlamaktır.

Gramer alt yapıları yeterince sağlam olan iş adamları, üst düzey yöneticiler, şirket yöneticileri ve iş hayatındaki profesyoneller bu eğitime katılmalıdır.

İş İngilizcesi eğitim içeriklerimiz İş İngilizcesi Başlangıç, İş İngilizcesi Orta ve İş İngilizcesi ileri düzey olarak 3 seviyede sunulmaktadır.

İş İngilizcesi programında, iş dünyasındaki yazışma kalıpları, sunum teknikleri, iş evrakları, hukuki metinlere hakimiyet, sektörel terminoloji bilgisi gibi kişiye özel konular konuşulmakla birlikte aşağıdaki genel başlıklarda eğitim içeriği oluşturulmaktadır.

CV yazımı ve işe alım görüşmeleri, iş toplantıları, iş yemekleri, iş seyahatleri, telefon görüşmeleri gibi ortamlarda konuşulan iş İngilizcesi, pazarlama, tanıtım, satış, kurumsal sorumluluk bağlamında kullanılan iş İngilizcesi, iş mektupları, iş sözleşmeleri, müşteri ilişkileri, sunum ve müzakere teknikleri, konferans terminolojisi ve vaka çalışmalarıyla problem çözüm teknikleri…

İş İngilizcesi programından sonra, basit bir e-mail yazmak için saatlerce uğraşmazsınız, iş toplantılarını çok daha iyi yönetebilir, toplantılarda rahat ve akıcı sunumlar yapabilir, telefonda kendinizi çok daha rahat ifade edebilirsiniz.

İngilizce becerilerinizdeki gelişim, dikey ve yatay olmak üzere iki ayrı şekilde ilerler. Dil kurslarının verdiği klasik İngilizce dersleri, kişiyi sadece dikey alanda geliştirdiği için, dilin oturma süreci ve refleksif konuşma becerileri yani yatay gelişim, kişilerin kendi çalışma ve performanslarına bırakılmıştır. Doğru bir iletişimin, en önemli konularından olan, iş dünyasına yönelik akıcı konuşma eğitimleri kişilerin bireysel performansına bırakılmayacak kadar önemli bir konudur. Burada konunun uzmanı profesyonellerden alacağınız mesleki İngilizce eğitimleri, İş dünyasında, İngilizcenizle fark yaratmanızı sağladığı gibi, etkili ve özgüvenli bir konuşmacı olmanızı da sağlayacaktır.

Kişilerin çalıştıkları alana odaklı kelime bilgisi, hızlı ve akıcı konuşma, sunum teknikleri ve birçok günlük gereksinimlerini karşılamak amaçlı programımız gerekirse bire bir kişiye özel olarak çalışan kişinin mesleğine, sektörüne ve kişisel ihtiyaç ve hedeflerine uygun olarak planlanmaktadır.

Hızlı İngilizce öğrenme metodumuzun yardımıyla da İngilizce seviyenizin hızlı ve kaliteli gelişimini sağlamak istiyorsanız Express Language sizleri bekliyor.

5 Günde ingilizce Express language