Yoğun çalışma temposu içerisinde ispanyolca öğrenmeyi devamlı olarak erteleyenlerdenseniz, anlıyorum ama konuşamıyorum diyorsanız, toplantılara tercüman olmaksızın katılmanızın kariyerinizde artı puan olduğuna inanıyorsanız, müşterilerle daha iyi iletişim kurabilmek, teknolojinin sürekli değiştiği ve geliştiği bir ortamda kariyer sahibi olmak ve bu kariyerde ilerleyebilmek için ispanyolca öğrenmenin şart olduğunu düşünüyorsanız bu eğitim sizin için hazırlandı.

Hızlı ve etkin ispanyolca öğrenme yöntemlerinde sektörüne öncülük eden, 12 yıllık eğitim tecrübesine sahip, daima en iyi ve en kaliteli eğitimi sunma anlayışı içerisinde ilerleyen Express Language olarak ispanyolca eğitiminde çığır açan “Suggestopedia English” programlarının kur ve fiyat bilgilerini bizden öğrenebilirsiniz.

Suggestopedia teknikleri ile ispanyolca eğitimimiz; konuşmaya dayalı ve dilin bir bütün olarak kavranmasına yönelik farklı bir metoddur (tümden gelim ya da tüme varım yöntemleri içermiyor). Görsel-işitsel eğitim yöntemi, özel bir çaba sarf etmeden, sizi zorlamayan, “size uygun metotlar” ile doğru öğrenmeyi sağlıyor. Ek olarak iş ve özel yaşamınızda da kullanacağınız öğrenme tekniklerini de sunuyor. Kara tahta yok, not kâğıtları, defterler, sınavlar, ezberler yok Katılımcı ödev yapmıyor ya da derste yazı yazmıyor.

Çok etkin ve “konuşturan”, net sonuçlar sağlayan doğal ve doğru yöntemler kendinize olan güveninizi artıracak. Göreceksiniz ki, öğrenme kapasiteniz çok yüksek, şimdiye kadarki sıkıntınızın sebebi ise yanlış eğitim metotları.

Suggestopedia ile hızlı ispanyolca eğitimi, insanların motivasyon kaynaklarını bularak onların algılamalarını ve konsantrasyonlarını artırarak, bilinç altındaki öğrenme rusça ortadan kaldırarak gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmada ve gerçek performanslarına erişmelerini sağlamada etkindir. Bedenin rahatlaması sonucu beyin, enerjisinin büyük bir kısmını zihinsel faaliyetlere aktarıyor. Böylece bilgiler kalıcı oluyor. Bu öğretim sistemi beynin her iki lobuna da hitap ediyor.

Suggestopedia, öğrenme sürecini hızlandırdığı gibi öğrenmeyi de etkin kılan bir sistem. Bu sistemle ispanyolca öğrenmek isteyen herkes çok kısa süre içerisinde ispanyolca ye hâkim duruma geliyor.

Hiç ispanyolca bilmeyen kişi 5 günde 1 kur seviyesinde gelişir. Her seviyede ayrıca Business English eğitimi de veriliyor. Dolayısıyla her seviyede olan kişi iş hayatında kullanabileceği bir dile de hakim oluyor.

Eğitim paketlerimiz sizin zamanınıza uygun olarak şekillendirilmiştir.