Bireysel Eğitimler

Başarısızlık İhtimali olmayan bir sistemle dil probleminize kalıcı çözüm.

Siz nasıl öğreniyorsanız öyle öğretiyoruz.

Her öğrenci bizim için bir projedir.

Kişiye özel öğretim metotları kullanılarak terzi usulü tam size göre, sizin öğrenme modelinize göre öğretiyoruz ve konuşturuyoruz.

Görsel, işitsel, dokunsal eğitim araçları kullanılarak öğrenme kolaylaştırılır ve kalıcılık sağlanır.

Sizin istediğiniz zaman dilimlerinde, size en uygun öğretmenle sizin istediğiniz yoğunlukta ve sıklıkta size özel ders programı yapılır.

Bire bir özel İngilizce dersiniz sizin istediğiniz zaman başlar ve hedeflediğiniz süre içerisinde tamamlanır.

Eğitim bire bir özel öğretmenle baş başa ve sizin öğrenme hızınızla, sizin için en uygun olan öğrenme modeli kullanılarak profesyonel öğretmenler eşliğinde uygulanır.

Dersler haftanın 7 günü 09.00-21.00 saatleri arasında verilmektedir.

Tek kişilik sınıflarda kişiye özel bir yaklaşımla yabancı hocalar ile özel ders imkanı sizleri bekliyor…

Bire bir özel ders ile sınıf derslerine oranla çeyrek zamanda İngilizceyi konuşursunuz.

Öğretmenlerin dışında bünyemizde bulunan psikologlar ve dil koçları ile öğrenme konusundaki engelleri ortadan kaldırmak üzere size özel çalışmalar yapılmaktadır.

Program tamamen size özel olacağı için iş dünyasına yönelik iş İngilizcesi programında öğretilen sunum becerileri, toplantı yönetimi, satış, pazarlama, finans gibi konu başlıklarında kişinin mesleğine yönelik mesleki İngilizce ya da bireysel hedeflerine yönelik olarak eğitim içeriği kişiye özel olarak da düzenlenebilir.

İngilizce konuşma seviyeniz belirlendikten sonra, hedefinize ve ihtiyacınıza en uygun olan eğitim ve ders alacağınız zaman dilimleri de belirlenir, ardından size en uygun olan program içeriği eğitim koordinatörleri tarafından hazırlanır. Anadili İngilizce olan hocalarımızla en kısa sürede pozitif sonuçlar almaya başlarsınız.

Eğitim süresince dil gelişim raporları ve konuşma gelişimi performans değerlendirmeleri bireylere ya da kurumlarına geri bildirim olarak ve eğitim performans değerlendirmesi olarak verilir.

İletişimsel metotları benimsemiş olan kurumumuzdaki eğitmenlerimiz ve öğretmenlerimiz pedagojik formasyona sahip olup yeni nesil dil öğrenme yöntemlerini de kullanarak öğrencilerin hedeflerine en hızlı ve kolay şekilde ulaşabilmeleri için onların tam ihtiyacı olan şeyleri hedeflerine ulaşabilmeleri için en uygun koşullarda öğretmektedirler.

Aldığınız özel dersleri sizin seviyenize uygun bir arkadaşınız ile paylaşma şansınız da var, üstelik hiçbir ekstra ücret ödemeden. Böylece neredeyse sınıf eğitimi ücretine özel ders almış olursunuz.

Şehirdeki en kaliteli eğitimi kişiye özel ve yeni nesil dil öğrenme metotlarıyla en son teknolojiyi kullanarak, kişilerin bireysel öğrenme farklılıklarını da göz önüne alarak veren uzman öğretmen kadromuz eşliğinde binlerce öğrenciyi başarısızlık ihtimali olmayan bir şekilde mezun etmenin gururunu yaşamaktayız.

1998 yılından bu yana İngilizce kursu olmanın ötesinde, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Yunanca olmak üzere çeşitli dillerde eğitim vermekte olan bir dil okulu olarak kişilere ve kurumlara, bireysel ve kurumsal eğitim çözümleri sunmaktayız.

5 Günde İngilizce :İngilizce Özel Ders Verilir | İngilizce Özel Ders Fiyatları | İngilizce Özel Ders İstanbul