Konuşma Klübü

Kitap, defter, kalem, kağıt gibi eğitim araçlarını kullanmadan sadece konuşma odaklı olan bu programda amacımız sizlere yeni bir şeyler öğretmek, anlatmak yerine bildiğiniz ama bir türlü konuşamadığınız şeyleri akıcı ve hatasız bir şekilde konuşabilmenizi sağlamaktır.

Türkiye‘deki İngilizce öğrenim sürecinin en büyük eksikliği pratik tabanlı İngilizce konuşma eksikliğidir. Gelin öğrenmeyi bir kenara bırakıp sadece konuşalım.

Gelin, Türkçe’yi unutana dek İngilizce konuşalım!

Katılacağınız konuşma seviye belirleme testi sonucunda uygun bir konuşma sınıfına yerleştirilirsiniz.

Eğitim boyunca herhangi bir eğitim materyali için ekstra fiyat talep edilmeyecektir.

Konuşma sınıflarında yabancı eğitmenler kullanılmaktadır.

O kadar çok İngilizce konuşalım ki, Türkçe düşünmeden akıcı konuşma alışkanlığını kazanalım.

İngilizce konuşmak için hiçbir bahaneniz kalmadı.

Klasik kurslardaki klasik yöntemlerin aksine İngilizceyi konuşarak geliştirerek zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.

En mükemmel İngilizce eğitiminin yurt dışına gidilerek alınabileceği kaçınılmaz bir gerçektir. Profesyonel iş ve sosyal yaşamımızın yurt dışına gidebilmeye olanak vermeyişinden dolayı sizleri İngiltere‘ye götüremiyorsak İngiltere‘yi size fırsat olarak getirdik.

Alanında uzman ve deneyimli ana dili İngilizce olan eğitmenlerle daha akıcı İngilizce konuşmanın püf noktalarını öğrenecek, kelime bilginizin yanında aksanınızı da geliştirerek daha rahat ve akıcı bir iletişim kurabileceksiniz.

İki saatlik konuşma seanslarımızın dışında cumartesi pazar günleri uyguladığımız tüm gün Speaking Club programlarımıza katılmanız halinde gün boyu cep telefonunuzu dahi kapatıp hiç Türkçe konuşmaksızın yapacağınız pratikler sayesinde artık Türkçe düşünmeden otomatik bir şekilde İngilizce düşünerek cümleler kurmaya başlayacaksınız.