5 günde ingilizce konuşma
5 Günde ingilizce Konuşma Programları Nasıldır? Detaylar
28 Temmuz 2016
5 Günde İngilizce Kurs

5 Günde İngilizce Kurs eğitimlerinde yeni nesil dil öğrenme yöntemlerinin kullanıldığı, konuşma ağırlıklı bir program uygulanır. Hızlı İngilizce sektörünün öncülerinden olan şirketimiz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışan bir yabancı dil kursudur.

Bilinçaltı İngilizce öğrenme yöntemlerinin kullanıldığı hızlı İngilizce programlarında dil edinimi esas alınır. 5 Günde İngilizce kurs konuşma programlarında kullanılan yeni nesil dil öğrenme metotlarıyla bilinçaltı düzeyde dil gelişimi esas alınır.

5 Günde İngilizce eğitimleri klasik dil kurslarında kullanılan eğitim programlarından tamamen farklı olarak hazırlanmış bir program içerir. Program içerisinde klasik öğrenme yöntemlerinden farklı olarak hızlı ve bilinçaltı öğrenme teknikleri kullanılmaktadır. 5 Günde İngilizce kurs eğitimlerinde kullanılan bu hızlı ingilizce öğrenme teknikleri eğitim sürecinin de hızlandırılmasını sağlar. Eğitimler, 5 günlük yoğun İngilizce konuşma programlarından oluşur.

5 Günde İngilizce Kurs Katılım Süreçleri

Katılımcıların seviyeleri belirlenerek her katılımcı seviyesine uygun gruba yerleştirilir. Sizinle özel olarak ilgilenen danışmanınız yardımıyla uygun eğitmene yönlendirilirsiniz ve eğitmen mevcut seviyeyi ölçmek için bir konuşma testi uyguladıktan sonra sizin için en uygun sınıfı belirler. 4 veya 6 kişilik gruplarla 5 gün boyunca gerçekleşen eğitimlerde yoğun konuşma uygulamaları yapılır.

İşinde Profesyonel ve  yabancı uyruklu dil eğitimcileri eşliğinde 5 gün boyunca katılımcılar yoğun bir şekilde İngilizce konuşma uygulamalarına maruz bırakılır. ‘Maruz bırakılır’ ifadesi özellikle kullanılıyor çünkü molalarda içeceğiniz bir bardak çayı dahi isterken İngilizce konuşmak durumundasınız. Aslında bu durum size bir yurt dışı deneyimi yaşatmak ve İngilizce’ye ihtiyacınız olan olayların provasını yaşatmaktan başka bir şey değil.

Ana dil metodu eğitim içerisinde kullanılarak katılımcılar kolay bir şekilde dili öğrenmeleri hedef alınır.

Eğitim içerisinde eğitimi desteklemek amacıyla suggestopedia metodu kullanılır. Suggestopedia metodu ile eğitim daha kolay ve eğlenceli bir şekilde gerçekleşir. Herkesin daha fazla katılım sağladığı, kimsenin eğitimden kopmadığı ya da dışlanmadığı eğlenceli bir ortamda katılımcılar hem sosyalleşip hem eğlenip hem de öğreniyorlar.

Kullanılan bilinçaltı öğrenme metotları eğitimde kullanılarak eğitimin hızlandırılması ve kolaylaştırılması sağlanır.

5 günde İngilizce eğitimlerine katılan kişiler 5 günde 1 kur düzeyinde İngilizce öğrenme ve konuşma gelişimine sahip olurlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir