5 Günde İngilizce Öğrenmek ve 5 Günde Konuşmak

5 günde bilinçaltı ingilizce öğrenme
04 Aralık 2015
5 günde ingilizce konuşma
5 Günde ingilizce Konuşma Programları Nasıldır? Detaylar
28 Temmuz 2016

Hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmeyi sağlayan 5 günlük eğitimlerimizle kişilerin kısa sürede ingilizce öğrenmesini ve konuşmasını sağlatıyoruz.

Zamanı kısıtlı olan kişiler için uygun bir program olan eğitimlerimizle kişilerin kısa sürede dili öğrenmesini sağlatıyoruz.

Özellikle iş yoğunluğundan zaman bulamayan kişilerin katıldığı eğitimlerde 5 tam günlük kısa süreçte ingilizce konuşturuyoruz.

Klasik kursların eğitim programlarından tamamen farklı uygulamalarla dili öğretiyoruz.

Yeni nesil dil öğretim teknikleri ve uygulamalarla katılımcıların çabasız bir şekilde dili öğrenmesini ve konuşmasını sağlatıyoruz.

Eğitimlere katılan kişiler günlük hayatlarından uzaklaşarak eğitime dahil oluyorlar. Ve bu sayede dile odaklanarak türkçe konuşulmayan bir ortamda dili yaşayarak öğreniyorlar.

Katılımcılar günde 12 saat süren yoğun eğitimlere dahil olarak dili konuşarak hızlı bir konuşma gelişimine sahip oluyorlar.

Eğitimlerde motivasyonu arttırmak ve kişilerin dili kolay bir şekilde kalıcı olarak öğrenmesini sağlamak amacıyla bilinçaltı uygulamalar ve hipnoz seansları yapılmaktadır.

5 tam günlük eğitimlere katılan kişiler eğitimi tamamladıklarında 5 günlük süreçte 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenirler.

5 günde İngilizce öğrenme programında sadece konuşmaya odaklanırsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir